• Cech suché výtavby ČR
 • Cech suché výtavby ČR
 • Cech suché výtavby ČR
 • Cech suché výtavby ČR
 • Cech suché výtavby ČR

Ve dnech 20. – 22. září 2022 se již pojedenácté sešli  na náměstí ve Vysokém Mýtě učni stavebních oborů, aby si vyzkoušeli, co se již naučili ve svých domovských školách. V důsledku covidu byla během dvou uplynulých let zrušena spousta tradičních přehlídek a soutěží. V současnosti byla akce Řemeslo/Skill  největší soutěžní přehlídkou v České republice pro budoucí mistry zedníky, obkladače, montéry suchých staveb, instalatéry a truhláře. O účast v soutěži byl letos mimořádný zájem, představilo se 74 soutěžících z více jak 20ti českých a slovenských škol, kteří se snažili  co nejlépe vypořádat se svými soutěžními úkoly. Nejprve zedníci postavili soutěžní stavby z materiálu Heluz a Ytong a dále postupně realizovali svá soutěžní zadání instalatéři, my = montéři suchých staveb a obkladači.  A jak dopadli?  

 

 

 

 

 

Zde jsou výsledky :

 1. SŠ stavební a dřevozpracující Ostrava
  2. SOŠ Považská Bystrica
  3. SŠ polytechnická Brno, Jílová ul. - A
  4. SŠ polytechnická Brno, Jílová ul. - B
  5. Masarykova SŠ Letovice .

Blahopřejeme.

Číst dál: Vysoké Mýto  - 11.ročník mezinárodní   soutěže učňů Řemeslo/Skill 2022

Nenechte si ujít 15. ročník tradiční konference Dřevostavby v praxi, která spojuje všechny nadšence do dřevostaveb. Konference proběhne hned ve dvou termínech: 8. 9. 2022 v hotelu Primavera v Plzni a 15. 9. v hotelu Santon v Brně.

V programu vás čeká spousta zajímavých workshopů a příkladů z praxe. Nebudou chybět ani odborné přednášky a technická podpora z řad odborníků z Rigips, Weber, ISOVER, Glassolution, Dörken a DeWALT.  Parnerem konference je Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s.

Jak se konference Dřevostavby v praxi zúčastnit? 

Na webu drevostavbyvpraxi.cz vyplňte jednoduchý registrační formulář. Pro finální potvrzení účasti vás prosíme uhradit vložné ve výši 500 Kč včetně DPH. Na oplátku dostanete od Rigipsu praktický dárek vyšší hodnoty.

REGISTRUJTE SE ZDE

 

Rigips Trophy je národním kolem mezinárodní soutěže Saint-Gobain Gypsum Trophy, jejímž cílem je ocenit kreativitu, dovednosti a kvalitu práce realizačních firem, které využívají technologii suché vnitřní výstavby. Za nejzdařilejší počiny byly 2. června 2022 v klubu Cabaret des Péchés v Brně označeny třeba bytový dům Na Topolce, čekárna Ústředního autobusového nádraží Zvonařka v Brně či aula Akademického centra Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Číst dál: Známe vítěze 12. ročníku soutěže Rigips Trophy 2022!

Národní soutěž Rigips Trophy oceňuje kreativitu, dovednosti a kvalitu práce realizačních firem, které využívají technologii suché vnitřní výstavby. Letos můžete i vy rozhodnout o vítězi on-line ceny.

Hlasujte o nejlepší projekt ze všech kategorií a vyhrajte hodnotné ceny Rigips. Soutěží se celkem o 6 balíčků a hlasovat můžete až do 1. června 2022 do 12:00.

Do Soutěže byly vloženy celkem tyto výhry: montérky a tričko, sportovní tričko, kšiltovka, termohrnek, desková hra Rigips a polo triko.

Číst dál: Hlasujte o vítězi on-line ceny Rigips Trophy 2022


Piktogram
našeho řemesla

Mapa stránek

sledujte nás