• Cech suché výtavby ČR
 • Cech suché výtavby ČR
 • Cech suché výtavby ČR
 • Cech suché výtavby ČR
 • Cech suché výtavby ČR

Divize Rigips ze Skupiny Saint-Gobain začala v Česku nově nabízet speciální kazetové podhledy Eurocoustic. Ty umožňují ve veřejných prostorách výrazně snížit míru hluku způsobenou odrazem zvuku. Podhledy pohlcují zvuk odražený od stěn, podlahy i předmětů a zlepšují tak i srozumitelnost mluveného slova. Své uplatnění najdou ve školách, divadlech, restauracích, veřejných institucích či ve zdravotnictví. Díky speciální úpravě navíc zlepšují světelné podmínky a při zachování dostatečné míry světelnosti umožňují snížit intenzitu umělého osvětlení v místnostech. 

Číst dál: Do Česka přichází podhledy Eurocoustic: snižují hluk a zvyšují srozumitelnost hovoru nejen v...

Ve dnech 20. – 22. září 2022 se již pojedenácté sešli  na náměstí ve Vysokém Mýtě učni stavebních oborů, aby si vyzkoušeli, co se již naučili ve svých domovských školách. V důsledku covidu byla během dvou uplynulých let zrušena spousta tradičních přehlídek a soutěží. V současnosti byla akce Řemeslo/Skill  největší soutěžní přehlídkou v České republice pro budoucí mistry zedníky, obkladače, montéry suchých staveb, instalatéry a truhláře. O účast v soutěži byl letos mimořádný zájem, představilo se 74 soutěžících z více jak 20ti českých a slovenských škol, kteří se snažili  co nejlépe vypořádat se svými soutěžními úkoly. Nejprve zedníci postavili soutěžní stavby z materiálu Heluz a Ytong a dále postupně realizovali svá soutěžní zadání instalatéři, my = montéři suchých staveb a obkladači.  A jak dopadli?  

 

 

 

 

 

Zde jsou výsledky :

 1. SŠ stavební a dřevozpracující Ostrava
  2. SOŠ Považská Bystrica
  3. SŠ polytechnická Brno, Jílová ul. - A
  4. SŠ polytechnická Brno, Jílová ul. - B
  5. Masarykova SŠ Letovice .

Blahopřejeme.

Číst dál: Vysoké Mýto  - 11.ročník mezinárodní   soutěže učňů Řemeslo/Skill 2022

Nenechte si ujít 15. ročník tradiční konference Dřevostavby v praxi, která spojuje všechny nadšence do dřevostaveb. Konference proběhne hned ve dvou termínech: 8. 9. 2022 v hotelu Primavera v Plzni a 15. 9. v hotelu Santon v Brně.

V programu vás čeká spousta zajímavých workshopů a příkladů z praxe. Nebudou chybět ani odborné přednášky a technická podpora z řad odborníků z Rigips, Weber, ISOVER, Glassolution, Dörken a DeWALT.  Parnerem konference je Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s.

Jak se konference Dřevostavby v praxi zúčastnit? 

Na webu drevostavbyvpraxi.cz vyplňte jednoduchý registrační formulář. Pro finální potvrzení účasti vás prosíme uhradit vložné ve výši 500 Kč včetně DPH. Na oplátku dostanete od Rigipsu praktický dárek vyšší hodnoty.

REGISTRUJTE SE ZDE

 

Počítadlo

327660
DnesDnes52
Tento týdenTento týden237
Tento měsícTento měsíc52
VšeVše327660


Piktogram
našeho řemesla

Mapa stránek

sledujte nás